120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 72 %

Ponožky patří mezi základní druhy dětského spodního prádla. Stejně jako u boxerek, slipů a trenek je i u chlapeckých ponožek důležité vybrat správnou velikost. Pokud pořídíte ponožky malé, budou způsobovat oděrky a negativně ovlivňovat vývoj chodidla. Zbytečně velké ponožky pro kluky se budou shrnovat a dělat puchýře. Při výběru je potřeba sled...

Slevy 40 až 72 %

Ponožky patří mezi základní druhy dětského spodního prádla. Stejně jako u boxerek, slipů a trenek je i u chlapeckých ponožek důležité vybrat správnou velikost. Pokud pořídíte ponožky malé, budou způsobovat oděrky a negativně ovlivňovat vývoj chodidla. Zbytečně velké ponožky pro kluky se budou shrnovat a dělat puchýře. Při výběru je potřeba sledovat kotníkový lem. Ten by neměl být příliš úzký, aby nohu zbytečně neškrtil.

Oblíbené barevné ponožky pro děti

Děti barvy milují, a tak si pamatujte, že čím pestřejší a veselejší ponožky pro chlapce pořídíte, tím lépe. Veselé chlapecké ponožky mohou mít potisk zvířátek, jídla, ovoce, aut nebo komiksových hrdinů. Pokud chcete ušetřit, sáhněte po výhodných baleních ponožek pro chlapce, které obsahují hned několik párů ponožek. Ve výsledku za jeden pár zaplatíte méně, než kdybyste ponožky pořizovali jednotlivě.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 126 položek
na stránku
1–30 z 126 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 877 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí