120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Balíkovna za 49 Kč

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Ponožky patří mezi základní druhy dětského spodního prádla. Stejně jako u boxerek, slipů a trenek je i u chlapeckých ponožek důležité vybrat správnou velikost. Pokud pořídíte ponožky malé, budou způsobovat oděrky a negativně ovlivňovat vývoj chodidla. Zbytečně velké ponožky pro kluky se budou shrnovat a dělat puchýře. Při výběru je potřeba sle...

Ponožky patří mezi základní druhy dětského spodního prádla. Stejně jako u boxerek, slipů a trenek je i u chlapeckých ponožek důležité vybrat správnou velikost. Pokud pořídíte ponožky malé, budou způsobovat oděrky a negativně ovlivňovat vývoj chodidla. Zbytečně velké ponožky pro kluky se budou shrnovat a dělat puchýře. Při výběru je potřeba sledovat kotníkový lem. Ten by neměl být příliš úzký, aby nohu zbytečně neškrtil.

Oblíbené barevné ponožky pro děti

Děti barvy milují, a tak si pamatujte, že čím pestřejší a veselejší ponožky pro chlapce pořídíte, tím lépe. Veselé chlapecké ponožky mohou mít potisk zvířátek, jídla, ovoce, aut nebo komiksových hrdinů. Pokud chcete ušetřit, sáhněte po výhodných baleních ponožek pro chlapce, které obsahují hned několik párů ponožek. Ve výsledku za jeden pár zaplatíte méně, než kdybyste ponožky pořizovali jednotlivě.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 135 položek
na stránku
1–30 z 135 položek

100% hodnocení
7 060 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí