| Rychlost doručení: | pozítří 14.4. u Vás |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe |
Nový produkt
38 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| VOXX | |
| PONOŽKY | |
| VELIKOST | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 152 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 70 % bavlna, 15 % polyamid, 10 % polypropylen, 5 % elastan |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281021848 |
Dopřej si pohodlí každý den s vysokými ponožkami VoXX, které byly navrženy s důrazem na funkčnost, komfort a styl. Tyto ponožky jsou ideálním doplňkem pro každodenní nošení, práci i lehčí sportovní aktivity. Ponožky s minimalistickým vzhledem skvěle doplní každý outfit a postarají se o to, abys měl nohy v teple a suchu od rána až do večera.
Ponožky VoXX jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s podílem umělých vláken – kombinace, která zajišťuje vyvážený poměr mezi měkkostí, odolností a pružností. Bavlna poskytuje příjemný dotek na pokožce, zatímco polyamid a polypropylen zvyšují životnost a odvádějí vlhkost. Elastan se postará o to, aby ponožky perfektně seděly a nepadaly.
Ponožky VoXX mají vyšší střih, který zajišťuje lepší tepelnou izolaci, ale také stabilitu při nošení – ponožky se neshrnují a zůstávají na svém místě. Jednoduchý design působí decentně a elegantně, hodí se jak do formální obuvi, tak k volnočasovým botám. Díky hladké struktuře a bezešvému provedení v oblasti prstů jsou ponožky maximálně pohodlné i při celodenním nošení. Ponožky VoXX oceníš při běžném pracovním dni i sportovních aktivitách, kdy se postarají o tvůj maximální komfort.
Česká značka VoXX se zaměřuje na výrobu ponožek z kvalitních, příjemných a funkčních materiálů, které si zamiluješ při každodenním nošení. Ať už zvolíš nízký nebo vysoký střih, můžeš se spolehnout na dokonalé pohodlí a dlouhou životnost. Ponožky VoXX se hodí jak do práce, tak pro volnočasové aktivity, a díky preciznímu zpracování uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.
Aby ti ponožky vydržely co nejdéle a zachovaly si své vlastnosti, doporučujeme držet se následujících pokynů k údržbě.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 70 % bavlna, 15 % polyamid, 10 % polypropylen, 5 % elastan |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281021848 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny