Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Letní Black Friday!

Máte doma trenkaře? A už má v prádelníku dětské spodní prádlo s veselými motivy? Udělejte svým malým frajerům radost barevnými trenkami pro děti. A nezapomeňte jim říct, že barevné trenky nosí i dospěláci. Barevné trenky pro chlapce mají pohodlnou širokou gumu a perfektní volný střih. K dětským trenkám s veselými motivy jim můžete do setu pořídi...

Máte doma trenkaře? A už má v prádelníku dětské spodní prádlo s veselými motivy? Udělejte svým malým frajerům radost barevnými trenkami pro děti. A nezapomeňte jim říct, že barevné trenky nosí i dospěláci. Barevné trenky pro chlapce mají pohodlnou širokou gumu a perfektní volný střih. K dětským trenkám s veselými motivy jim můžete do setu pořídit i stylové ponožky.

Veselé spodní prádlo pro děti

Probuďte ve svých dětech fantazii, podpořte hravost a dejte jim pocit výjimečnosti. Nechte je chodit v barevném spodním prádle pro děti. Kvalitní dětské trenky stejně jako boxerkykalhotky jsou ušité z přírodních materiálů, zejména z bavlny. Bavlna je hypoalergenní, takže ji mohou nosit i děti s velice citlivou pokožkou. V nabídce najdete také české trenýrky pro děti, které šije značka Styx. Spodní prádlo se vyrábí v České republice a je unikátní svým designovým zpracováním. Nezaostává ale ani po stránce pohodlí. Široká guma udrží trenky na svém místě, ale nezařezává se. Propracovaný střih tělo zbytečně neobepíná, ale ani neodstává. Jde o trenky, které vašemu frajerovi zkrátka sednou.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 59 položek
na stránku
1–30 z 59 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí