120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Black Friday a slevy 30 až 80 %
Black Friday
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr
Black Friday

Máte doma trenkaře? A už má v prádelníku dětské spodní prádlo s veselými motivy? Udělejte svým malým frajerům radost barevnými trenkami pro děti. A nezapomeňte jim říct, že barevné trenky nosí i dospěláci. Barevné trenky pro chlapce mají pohodlnou širokou gumu a perfektní volný střih. K dětským trenkám s veselými motivy jim můžete do setu pořídi...

Máte doma trenkaře? A už má v prádelníku dětské spodní prádlo s veselými motivy? Udělejte svým malým frajerům radost barevnými trenkami pro děti. A nezapomeňte jim říct, že barevné trenky nosí i dospěláci. Barevné trenky pro chlapce mají pohodlnou širokou gumu a perfektní volný střih. K dětským trenkám s veselými motivy jim můžete do setu pořídit i stylové ponožky.

Veselé spodní prádlo pro děti

Probuďte ve svých dětech fantazii, podpořte hravost a dejte jim pocit výjimečnosti. Nechte je chodit v barevném spodním prádle pro děti. Kvalitní dětské trenky stejně jako boxerkykalhotky jsou ušité z přírodních materiálů, zejména z bavlny. Bavlna je hypoalergenní, takže ji mohou nosit i děti s velice citlivou pokožkou. V nabídce najdete také české trenýrky pro děti, které šije značka Styx. Spodní prádlo se vyrábí v České republice a je unikátní svým designovým zpracováním. Nezaostává ale ani po stránce pohodlí. Široká guma udrží trenky na svém místě, ale nezařezává se. Propracovaný střih tělo zbytečně neobepíná, ale ani neodstává. Jde o trenky, které vašemu frajerovi zkrátka sednou.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

31–44 z 44 položek
na stránku
31–44 z 44 položek

100% hodnocení
6 606 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí