| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
220 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| FINE WOMAN - ŽENY | ||
| TANGA | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-80 | 29 |
| L | 81-91 | 31 |
| XL | 92-102 | 33 |
✅ 61 Kč za kus (s kódem: EXTRA) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 183 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 78 % bavlna, 12 % polyamid, 10 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473187772 |
Dámská tanga Fine Woman jsou skvělou volbou pro každodenní nošení i chvíle, kdy se chceš cítit sebevědomě a pohodlně zároveň. Kombinace jemného bavlněného materiálu, elastických vláken a ženského střihu vytváří ideální spodní prádlo, které vypadá skvěle a zároveň nikde netlačí.
Tanga jsou vyrobená z bavlněného materiálu s příměsí polyamidu a elastanu. Bavlna zaručuje měkkost a prodyšnost, díky elastickým vláknům se kalhotky perfektně přizpůsobí tvojí postavě. Proto jsou tanga pohodlná na celodenní nošení a drží svůj tvar i po opakovaném praní.
Moderní zvířecí vzor v kombinaci s barevnými detaily dodává tangám jemný, ale zároveň odvážný vzhled. Vytkávaná guma v pase zajišťuje pohodlné nošení bez zařezávání, zatímco střih krásně kopíruje linii těla. Atraktivní vzhled ještě umocňuje lemování pružnou krajkou. Ideální volba pod přiléhavé oblečení i na každý den.
Fine Woman přináší spodní prádlo navržené pro každodenní život moderních žen. Jejich produkty kladou důraz na pohodlí, funkčnost i estetiku a perfektně se přizpůsobí štíhlé postavě i ženám s křivkami. Tanga Fine Woman značky jsou důkazem, že i každodenní kousek prádla může být krásný a praktický zároveň.
Aby si tanga zachovala svou kvalitu i po mnoha praních, doporučujeme:
Tip: Tvoje oblíbené spodní prádlo si zaslouží jemné zacházení. A protože chceme, aby ti dlouho vydrželo, nabízíme také spoustu doplňků pro praní, které se postarají o perfektní čistotu i ochranu materiálu.
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 78 % bavlna, 12 % polyamid, 10 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473187772 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny