120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Podprsenky Wonderbra


Wonderbra je ve světě podprsenek pojem! Jde o jednu z nejstarších značek spodního prádla, která se nesmazatelně zapsala do historie. Její počátky se datují do roku 1939. Zakladatelem je podnikatel Moses Nadler, který začal v Kanadě šít podprsenky. Během let své portfolio rozšířil ještě o podvazky, dámské kalhotky a plavky. V roce 1952 značka expanduje do Západní Evropy, Jižní Afriky, Austrálie, Izraele i Západní Indie. A dnes zná kvalitní podprsenky Wonderbra celý svět.


Vyztužené podprsenky pro krásný dekolt


Filozofií značky Wonderbra je myšlenka, že podprsenka nemusí plnit jen praktickou funkci, ale může být také krásným doplňkem, který ženám dodá sebevědomí. Díky vyztuženým podprsenkám se jako sexy bohyně mohou cítit všechny ženy. Dámská podprsenka dokáže díky push-up efektu dopřát plný dekolt i dámám s menším poprsím. Podprsenky Wonderbra jsou k dostání bez ramínek i s ramínky. Říká se, že Wondebru by měla vlastnit každá žena. Už máte tu svoji?

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 774 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí