120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 70 % na ponožky Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo John Frank


John Frank je tureckou módní značkou, která se zaměřuje na šití dámského a pánského spodního prádla. Nechybí ani nabídka pohodlného oblečení pro běžné aktivity. Značka je na trhu již od roku 2012 a její veselé boxerky a barevné kalhotky jsou k dostání na 150 evropských trzích. Posláním značky je, aby její spodní prádlo bylo výjimečnou a prémiovou módní záležitostí, která reflektuje inovace a především vysokou kvalitu.


Moderní spodní prádlo pro muže i ženy


John Frank vydává nové kolekce pánskéhodámského spodního prádla dvakrát ročně. Každá kolekce má svůj jedinečný vzhled a téma. Pro dámy jsou dostupné barevné dámské kalhotky John Frank, pro pány zase barevné boxerky. Pro výrobu se používá nejkvalitnější bavlna v kombinaci s elastanem, který jí propůjčuje pružnost. Prádlo na těle dokonale sedí. Na výrobě se podílí celý kreativní tým, který sleduje módní dění v oblasti spodního prádla, a tak jejich výrobky vždy reflektují trendy doby. Kampaně, které oslavují umění designu a pánské módy, slibují, že bude John Frank výrazným přírůstkem v odvětví pánského spodního prádla.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–17 z 17 položek
1–17 z 17 položek
1–17 z 17 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 225 recenzí

99% hodnocení
11 757 recenzí