120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo John Frank


John Frank je tureckou módní značkou, která se zaměřuje na šití dámského a pánského spodního prádla. Nechybí ani nabídka pohodlného oblečení pro běžné aktivity. Značka je na trhu již od roku 2012 a její veselé boxerky a barevné kalhotky jsou k dostání na 150 evropských trzích. Posláním značky je, aby její spodní prádlo bylo výjimečnou a prémiovou módní záležitostí, která reflektuje inovace a především vysokou kvalitu.


Moderní spodní prádlo pro muže i ženy


John Frank vydává nové kolekce pánskéhodámského spodního prádla dvakrát ročně. Každá kolekce má svůj jedinečný vzhled a téma. Pro dámy jsou dostupné barevné dámské kalhotky John Frank, pro pány zase barevné boxerky. Pro výrobu se používá nejkvalitnější bavlna v kombinaci s elastanem, který jí propůjčuje pružnost. Prádlo na těle dokonale sedí. Na výrobě se podílí celý kreativní tým, který sleduje módní dění v oblasti spodního prádla, a tak jejich výrobky vždy reflektují trendy doby. Kampaně, které oslavují umění designu a pánské módy, slibují, že bude John Frank výrazným přírůstkem v odvětví pánského spodního prádla.

Oblíbené kategorie

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–15 z 15 položek
1–15 z 15 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí