120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


American Socks


Pokud hledáte stylové a kvalitní ponožky, je pro vás značka American socks správnou volbou. Společnost byla založena v roce 2013 v Barceloně, kde se ponožky navrhují i vyrábí. Kvalitní pánské i dámské ponožky firma American socks vyrábí ve spolupráci s kreativními lidmi a snílky, kteří mají blízko k hudbě a sportu. Pokud nosíte ponožky značky American socks, ukazujete, že se nebojíte být jiní.


Skejtová komunita 70. let a vysoké ponožky American socks


Inspirací se barevným ponožkám stala komunita skejťáků ze 70. let. Přináší tak zpět životní styl alternativní kultury městského stylu. Kvalitní dámské i pánské ponožky jsou navrženy pro každodenní použití bez ohledu na to, zda v nich budete sedět v kanceláři nebo prohánět prkno v parku. Ponožky mají zesílenou konstrukci podešve a paty, takže v nich budete našlapovat neskutečně měkce. Pro výrobu značka používá ekologicky pěstovanou bavlnu a ekologická barviva. Certifikovaná příze má navíc úpravu proti zápachu a bakteriím. Designové ponožky nejlépe vyniknou v kombinaci s krátkými nohavicemi a sukněmi.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí