120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 % na Represent
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Ralph Lauren


 Již více než pět desetiletí je móda americké značky Ralph Lauren synonymem dokonalého spojení sportovního stylu a elegance. Každá kolekce, která se představí na přehlídkových molech, navíc vyniká dokonalými střihy, špičkovým zpracováním a úžasným smyslem pro barevné kombinace a pro detail. Vlajkovou lodí módního domu jsou zejména polotrička a polokošile z piké, pánské obleky a značkové spodní prádlo, které byste dnes našli v šatníku každého muže, který si potrpí na sportovní styl a eleganci.


Luxusní spodní prádlo Ralph Lauren


Nezáleží na tom, zda chcete oslnit své okolí na pracovní schůzce nebo potřebujete udělat dojem na svou partnerku. Pánské spodní prádlo Ralph Lauren se postará o to, abyste v jakékoliv životní situaci zůstali věrni sami sobě, svému stylu a eleganci. Mezi ikonické kousky této značky patří pánské boxerky Ralph Lauren opatřené širokou vytkávanou gumou s logem módního domu. Přiléhavý střih a kratší nohavičky se řadí k těm nejoblíbenějším, jelikož sluší v podstatě každému muži bez ohledu na typ postavy.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 768 recenzí

99% hodnocení
12 323 recenzí