120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Umbro


Britská značka Umbro obléká sportovce po celém světě už od roku 1924, kdy ji bratři Harold a Wallace Humpreyovi založili. V průběhu let tak nechyběla na světových šampionátech, zápasech Premier League, ale ani na nejprestižnějších tenisových kurtech. V současné době se značka Umbro řadí k ikonickým značkám nejen sportovního oblečení a doplňků. Logo odkazující k dvojitému diamantu zdobí sportovní dresy, funkční tréninkové oblečení a obuv, ale také oděvy pro volný čas a pohodlné spodní prádlo nebo ponožky Umbro.


Jak vybrat pánské spodní prádlo Umbro?


Spodní prádlo je jako vaše druhá kůže, o které byste v ideálním případě neměli vůbec vědět. Základem je tak kvalitní a na omak příjemný materiál, stejně jako správně zvolený střih. Většina mužů (a jejich partnerek) upřednostňuje pánské boxerky Umbro, a to zejména kvůli jejich přiléhavému střihu a kratším nohavičkám. Pokud je ve svém šatníku chcete mít i vy, pořiďte si rovnou 6pack boxerek Umbro – výhodné balení boxerek se vám zaručeně vyplatí.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí