120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Slippsy


Slippsy je mladá česko-slovenská značka, která na trh vtrhla s barevnými a designovými pantofli. Stojí za ní dva přátelé, kteří se poznali během work&travel v USA na vysoké škole. Protože měli podobné zájmy a názory, rozhodli přijít s produktem, který bude praktický, ale zároveň přinese radost. Pantofle byly jasnou volbou. Postupem času se jejich nabídka rozšířila o veselé trenky pro dámy i pány a ponožky.


Dámské barevné trenýrky Slippsy


Značka Slippsy nabízí pohodlné dámské i pánské trenky. Pro výrobu používá pouze 100% bavlnu. Zpracování látky vás zaujme na první pohled limitovanými potisky, které pochází z dílny této značky. Slippsy svoje zboží vyrábí výhradně v Česku a na Slovensku, čímž podporuje lokální dílny. Značka Slippsy je symbolem hravosti, pohodlí a pozitivní nálady. Veselé trenýrky nejen pro ženy jsou navrženy tak, aby se v nich dobře lenošilo. Nabízí mnohem větší komfort než klasické kalhotky. Trenky můžete využít místo pyžama na spaní, ale klidně i na běžné „poflakování“ na doma. Jsou totiž tím nejpohodlnějším dámským spodním prádlem.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí