120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Champion 


Champion je značka, která se zaměřuje především na sportovní oblečení. V portfoliu Champion najdete kvalitní spodní prádlo zahrnující dámské sportovní podprsenky, ponožky nebo pánské trenky. Společnost založili v roce 1919 bratři Feinbloomové pod názvem Knickerbocker Knitting. Od 30. let se ustálil název Champion. Společnost začala brzy po svém založení vyrábět uniformy pro sportovní týmy Michiganské univerzity. Následovala spolupráce s americkou vojenskou akademií nebo prestižní NBA. Champion byl sponzorem a partnerem celé řady významných sportovních událostí.


Oblíbené spodní prádlo od Champion


Vzhledem ke sportovnímu zaměření byla Champion první značkou, která na trh uvedla dámské sportovní podprsenky. Ty zůstávají v její nabídce dodnes. Samozřejmostí jsou pánské trenky a boxerky Champion, které poskytují pohodlí při jakékoliv aktivitě či sportu. Champion má ve svém portfoliu také kvalitní sportovní ponožky, které se vyznačují skvělou savostí, takže udržují vaše chodidla v suchu. Charakteristickým znakem spodního prádla je ladění do firemních barev: modrá/černá, červená, bílá. Obvykle jsou oděvy označeny logem nebo celým názvem značky.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí