Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Vybírat dárky pro své kamarády může být pořádná fuška. Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás výběr toho nejlepšího, co vám v Trenýrkárna.cz nabízíme. Vsadíme se, že vaši kamarádi nepohrdnou parádními ponožkami a skvěle padnoucími trenkami s veselými motivy, které jim rozzáří každý den. A pokud sháníte něco originálního, máme tu pro...

Vybírat dárky pro své kamarády může být pořádná fuška. Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás výběr toho nejlepšího, co vám v Trenýrkárna.cz nabízíme. Vsadíme se, že vaši kamarádi nepohrdnou parádními ponožkami a skvěle padnoucími trenkami s veselými motivy, které jim rozzáří každý den. A pokud sháníte něco originálního, máme tu pro vás schované speciální edice trenek z akcí, jako je Tattoo Convention nebo X-JUMP. 

Tip na vtipný dárek pro kamarády

Dokažte svým kamarádům, že vám jejich dobro leží na srdci a nechte jim každý měsíc doručit zbrusu nové trenky Styx. Sestavili jsme pro vás Mystery box, originální předplatné, které vašim kamarádům zajistí dodávku trenek s klasickou nebo sportovní gumou po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců. A nezůstane jen u trenek! Každého čtvrt roku se ve schránce společně s trenkami objeví i jeden pár ponožek. A víte, co je nejlepší? O dopravu se starat nemusíte, tu máte zcela grátis!

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1201–1230 z 1637 položek
na stránku
1201–1230 z 1637 položek
100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí