120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo A-dam 


Za značkou kvalitního spodního prádla A-dam stojí 5 přátel z Amsterdamu, kteří se v roce 2014 rozhodli, že spodnímu prádlu prokážou takové uznání, jaké si zaslouží. Pod jejich rukama vznikají pánské boxerky hravé i umírněné, ale vždy ve střihu, který perfektně padne. Partička z A-dam má hlavu v oblacích, ale přitom stojí pevně nohama na zemi. Jsou vážní, ale zároveň hraví. Výsledkem je značkové spodní prádlo pro muže A-dam, které můžete obléknout pro jakoukoliv příležitost.


Pánské boxerky A-dam


Pro výrobu boxerek pro muže používám značka A-dam organickou biobavlnu s certifikací GOTS. Bavlna je pěstovaná šetrným způsobem. GOTS dohlíží na celý proces výroby, během kterého se spotřebovává méně vody, chemikálií i energie. Zároveň kontroluje, aby se s lidmi, kteří se na výrobě podílí, jednalo eticky. Součástí bavlny je příměs elastanu, která dělá z materiálu extrémně příjemnou a pohodlnou látku. Pánské boxerky A-dam mají nejpevnější elastický pás s měkkým povrchem na vnitřní straně. Boxerky ve vnitřní straně neobsahují nic, co by vás při nošení obtěžovalo: žádné štítky ani prošívání. Ploché švy vám zaručí, že je na těle neucítíte.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí