120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Jockey


Vysoká kvalita je při výběru pánského spodního prádla nejdůležitější. Kdo jiný by mu měl rozumět než výrobce, který se na výrobu spodního prádla pro muže specializuje již od roku 1876? Značka Jockey má ve svém portfoliu nejen pánské boxerky a trenky, ale také pyžama, trička, plavky a oblečení pro volný čas. Co byste o pánském spodním prádle Jockey měli vědět?


Začalo to ponožkami


Značce Jockey přecházela společnost Coopers Ins., kterou v roce 1876 založil Samuel Cooper. Původně se angažoval ve výrobě punčochového a ponožkového zboží. Inspirací mu byly nekvalitní ponožky, ve kterých museli pracovat michiganští dřevorubci. V roce 1898 se pozornost společnosti přesunula na pánské spodní prádlo. Nejžádanějším zbožím se staly slipy Jockey Y-Front. Společnost neusnula na vavřínech a dosud vyhledává nejnovější inovace v oblasti pánského spodního prádla. Oblibě značky nasvědčuje fakt, že její spodní prádlo nosí i David Beckham, Adam Ashley Cooper nebo David Bentley. Za úspěchem značky stojí nadčasový design, ale také dokonale padnoucí střih kvalitních boxerek a trenek.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–7 z 7 položek
1–7 z 7 položek
1–7 z 7 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí