120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Meatfly

Meatfly je českou značkou, kterou v roce 1995 založili tři kamarádi. Název pochází z holandského slova, které se používá pro věci a situace, které jsou zkrátka pecka. A pecka je i spodní prádlo a další oblečení od značky Meatfly, která si vytvořila vlastní styl, ale také střihy a design. Její gros stojí na skateboardových kořenech.

České spodní prádlo

Od Meatfly bylo v začátcích k dostání většinou snowboardové oblečení v letních a zimních kolekcích. Po čase však značka přišla také s kvalitním spodním prádlem, mezi které patří trenky, boxerky a ponožky. Pánské trenky a boxerky od Meatfly se šijí převážně z bavlny s příměsí. Díky tomu perfektně sedí na těle. Ti, kteří milují veselé trenky a boxerky, se zaradují nad hravým designem, ve kterém je toto spodní prádlo dostupné. Samozřejmostí je široká guma, která zajišťuje komfortní nošení. Sportovní ponožky Meatfly vyrábí ze savých materiálů, takže vaše nohy udrží v pohodlí, ať už budete provozovat sebenáročnější sport.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí