Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Až třetinu života strávíme spánkem, tak proč si ho nezpříjemnit kvalitním a skvěle padnoucím pyžamem? Udělejte si radost a zařaďte do svého šatníku pánské pyžamo, ve kterém si užijete pohodový večer ve společnosti své drahé polovičky, herní maraton s partou kamarádů nebo třeba víkendovou snídani ve vyhřátých peřinách. Na své si u nás přijde ka...

Až třetinu života strávíme spánkem, tak proč si ho nezpříjemnit kvalitním a skvěle padnoucím pyžamem? Udělejte si radost a zařaďte do svého šatníku pánské pyžamo, ve kterém si užijete pohodový večer ve společnosti své drahé polovičky, herní maraton s partou kamarádů nebo třeba víkendovou snídani ve vyhřátých peřinách. Na své si u nás přijde každý – v naší nabídce totiž najdete jak letní pyžama s krátkým rukávem, tak hřejivá pyžama s dlouhým rukávem a kalhotami.

Spěte jako v bavlnce

Při výběru nového pyžama myslete na to, aby bylo volnější a vyrobené z kvalitního materiálu. Sázkou na jistotu je bavlněné pánské pyžamo, které je lehké, prodyšné a vhodné i pro citlivou pokožku. Během horkých letních nocí jistě oceníte dotek saténu, zatímco v zimních měsících přijde vhod teplejší pyžamo z flanelu. A co když si na pyžamo příliš nepotrpíte? V tom případě ho vyměňte za pánské trenky na spaní, které stačí doplnit pánským tričkem nebo tílkem na spaní, a máte vystaráno. 

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

31–60 z 81 položek
na stránku
31–60 z 81 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí