120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Čištění skladu

Black Friday slevy dorazily na Trenárkárna.cz! Využijte akci na dámské spodní prádlo a nakupte se slevami až 80 %. Čekají tu na vás zlevněné nejen značkové kalhotky klasického střihu, sexy brazilky a smyslná tanga, ale také sportovní podprsenky nebo veselé trenýrky. Vaši pozornosti by ale neměla uniknout ani zvýhodněná balení spodního prádla a ...

Čištění skladu

Black Friday slevy dorazily na Trenárkárna.cz! Využijte akci na dámské spodní prádlo a nakupte se slevami až 80 %. Čekají tu na vás zlevněné nejen značkové kalhotky klasického střihu, sexy brazilky a smyslná tanga, ale také sportovní podprsenky nebo veselé trenýrky. Vaši pozornosti by ale neměla uniknout ani zvýhodněná balení spodního prádla a ponožek za skvělé ceny. Značky jako Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Styx, Dedoles nebo Nedeto jsou u nás jako doma. 

Kvalitní materiál je základ

Záleží jen na vás, zda svůj šatník obohatíte o pohodlné dámské trenýrky s veselými motivy, krajková tanga nebo romantickou noční košilku. V každém případě se při výběru zaměřte nejen na cenu, ale také na kvalitu použitých materiálů. K běžnému dennímu nošení se skvěle hodí spodní prádlo z bavlny, bambusových vláken nebo modalu, které je velmi lehké a prodyšné.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 1110 položek
na stránku
1–30 z 1110 položek

100% hodnocení
6 244 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí