120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Guess

Co byste byli ochotni obětovat, abyste si splnili svůj americký sen? Bratři Marcianové se rozhodli opustit jih Francie a vydat se hledat svůj nový domov do USA. Plni dojmů z hollywoodského stylu života se nakonec usadili ve slunné Kalifornii, kde se jim podařilo založit oděvní značku Guess, která dnes okupuje přehlídková mola, reklamní kampaně i naše šatníky. Inspirujte se tímto nevšedním životním příběhem a vydejte si i vy za svými sny – spodní prádlo Guess vám dodá odvahu k jejich uskutečnění.

Spodní prádlo Guess pro muže, kteří mají styl

Spojení francouzské elegance a nekonvenčního západního stylu dalo vzniknout nevšední módní ikoně, která má i v současné době schopnost zaujmout. Mezi ikonické kousky této značky patří luxusní boxerky Guess opatřené širokou vytkávanou gumou s logem módního domu, kterou můžete nechat ležérně vykukovat nad horním lemem kalhot. Přiléhavý střih a kratší nohavičky sluší v podstatě každému muži bez ohledu na typ postavy, tak neváhejte a pořiďte si rovnou 3pack značkových boxerek Guess za zvýhodněnou cenu.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí