120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Doprava ZDARMA

Ponožky Fusakle

Fusakle jsou slovenskou značkou, která však úzce spolupracuje s českým trhem. Proč se značka jmenuje právě Fusakle? Protože prarodiče zakladatele společnosti Jána Anguše neřekli ponožkám jinak než fusakle. Barevné ponožky přinášejí radost již od roku 2014. Inspiraci pro veselé motivy výrobci čerpají především z dění v Česku a na Slovensku. Fusakle jsou hrdou lokální značkou.

Kvalitní ponožky, které nikdo jen tak nepřehlédne

Trendy veselé ponožky oblečte ke kalhotám, sukni nebo kraťasům. Hlavně dbejte na to, aby byly vidět! Chcete v létě chodit v nízkých ponožkách, ale bílá a černá barva vás nudí? Fusakle jsou k dostání i jako nízké sportovní ponožky s originálním potiskem. Dámsképánské ponožky zaujmou pestrými barvami, ale také originálním designem. Dáváte přednost zvířatům a přírodě? Dostaly vás proužky a puntíky? Nedáte dopustit na stylové kolekce? Ponožky od Fusaklí se zalíbí jakkoliv náročnému zákazníkovi.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 945 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí