120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Ponožky Skinners


Boty, nebo ponožky? Obojí v jednom! S nápadem vytvořit obuv, která by byla stejně pohodlná jako ponožky a zároveň chránila chodidlo stejně jako boty, přišel Petr Procházka v roce 2014. Úplně první prototyp ponožkobot ušil pro svého kamaráda, který si poranil nohu takovým způsobem, že pro něj byla chůze v klasické obuvi příliš bolestivá. Ponožkoboty se osvědčily, takže se Petr pustil do jejich výroby ve velkém. Dnes společnost nabízí tři typy ponožkobot – Skinners 1.0, Skinners 2.0 a Skinners pro děti.


Ponožkoboty Skinners pro radost z pohybu


Od chůze naboso vás odrazuje riziko zranění, nízké teploty nebo špinavé chodníky? Teď už vás nic nedrží zpátky – představujeme vám pánské a dámské ponožkoboty Skinners. Jejich jedinečná podešev je natolik tenká, že zajistí intenzivní kontakt s terénem, a přitom natolik odolná, že vás ochrání před zraněním i chladem. Navíc je pohodlně srolujete a strčíte do větší kapsy, takže je budete mít kdykoliv po ruce. A pro ty nejmenší jsou tu dětské ponožkoboty Skinners, které najdou využití při všech aktivitách uvnitř i venku.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí