120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Nur Der


NUR DER je německou značkou, která spadá pod společnost Hanes Germany GmbH. Ta má dlouholeté zkušenosti v oblasti ponožek a spodního prádla, takže nabízí výrobky prvotřídní kvality. Jejím cílem je stanovovat nové standardy v oblasti inovací, kvality, designu, ale také udržitelnosti. Oblečení NUR DER si zamilují všichni, kteří žijí aktivní život. Dámské i pánské spodní prádlo NUR DER je pohodlné, pyšní se dlouhou životností a skvěle vypadá.


Spodní prádlo a oblečení NUR DER


Pod hlavičkou německé značky najdete bohatou nabídku kolekcí pánského i dámského prádla. Vybírat můžete z klasických, sportovních i módních střihů. Spodní prádlo a oblečení pro jakoukoliv příležitost tak můžete mít od jedné značky. Každý den a za jakékoliv situace se budete cítit příjemně a sví. Spodní prádlo značka nejčastěji šije z bavlny s elastickou příměsí, což zaručuje, že bude dokonale sedět. Pro výrobu ponožek používá mimo jiné bambus, jehož pěstování nezatěžuje planetu.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí