120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Scotch & Soda


Holandská značka Scotch & Soda oslavuje svobodu. Její přístup je optimistický. Ve svých modelech prosazuje individualitu, autenticitu a sílu každého člověka. Věří totiž, že každý člověk je jedinečný. A přesně v takovém duchu se nese také kvalitní spodní prádlo Scotch & Soda. Z její nabídky si vyberou jak zastánci jednoduchosti, tak ti, kteří prahnou po originálním zpracování.


Žádná nuda, ale odvážné kombinace


Do dámskéhopánského spodního prádla Scotch & Soda se promítá odvaha designérů kombinovat klasické i současné. Typická je kombinace barvy a potisku a překrývání textur. Módní návrhy jsou založené na praktičnosti, ale nechybí jim překvapivé detaily. Kombinují originální design a chytrou funkčnost. Tak vzniká všestranný šatník, který vydrží. Značka Scotch & Soda si je dobře vědomá toho, jaký dopad má módní průmysl na planetu, a tak se snaží svoji práci provozovat s větší citlivostí k prostředí. Jejím cílem je přispět k ochraně klimatu třeba tím, že pro výrobu oblečení a spodního prádla používají organické, recyklované a regenerované materiály.

Oblíbené kategorie

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí