Offline - zanechte zprávu

Certifikáty našich dodavatelů

                Certifikáty od našich dodavatelů zaručují originalitu produktů a zároveň i kvalitu. Chceme Vám nabízet jen to zboží, které je opravdu kvalitní a originální. Zde jsou certifikáty schválené přímo výrobci, nebo jejich zástupci zde v České Republice (Graficky byly certifikáty vytvořeny interně naším grafikem a oficiálně potvrzeny dodavateli, nechtěli jsme zde dávat oskenované kusy papíru, tak jsme zde vystavili originální infografiky. Většina dodavatelů nám stejně napsala, abychom si certifikát vytvořili, že nám jej schválí. Ty anglické byly přeloženy do češtiny):

 

69Slam

 

               Hledáte extravaganci, pohodlí, kavlitu a jedinečnost? Značkové a originální spodní prádlo 69Slam vám dopřeje každou z těchto přívlastků. Spodní prádlo jak pro muže, tak i pro ženy. A nejen spodní prádlo, ale i plavky najdete v portfoliu této značky vyrábějící na Bali. Vyrážíte třeba surfovat a hledáte něco, v čem rozhodně neuděláte ostudu? 69Slam!

 

Abercrombie & Fitch

 

                Originální produkty značky Abercombie & Fitch nejsou u nás v ČR jednoduše k dostání. Pokud ano, je potřeba si na ně pár týdnů počkat nebo zaplatit za drahé poštovné. To se snažíme změnit a přinášíme parádní trenýrky této značky k nám do Střední Evropy s garancí rychlého doručení.

 

 

 

Addicted

 

                Kalhotky od této značky jsou maximálně pohodlné. Toto víme přímo od našich zákaznic. Obliba navíc stále roste. Kombinace certifikátu přímo od výrobce a naším pečlivým výběrem prádla zaručuje bezstarostný nákup.

 

 Aeropostale

 

                Tento zástupce zámořských značek nabízí střihově velice podobné trenýrky jako značka American Eagle. Použití velice kvalitních materiálů je u značek z USA již zvykem, stejně jako perfektní zpracování. Certifikát originálnosti je jen logickým vyústěním při zařazení produktů do našeho portfolia.

 

 

American Eagle

 

                American Eagle Outfitters - tento certifikát nebyl až takový problém získat, hned po vysvětlení, že ČR už není Československo bylo vše v pořádku. Navíc brand manager fandí hokeji, takže mu došlo, kdo jsou ti hokejisti z "Eastern Europe" v NHL. Certifikát připlul lodí a kapitán neplul kolem žádného ostrova, kde by mohl ztroskotat. Takže hrdě představujeme Trenýrky a Boxerky American Eagle.

 

 

 

Anais

                Anais není obyčejné prádlo. Pokud hledáte něco originálního, pak se doporučujeme podívat na prádlo tohoto výrobce. Kvalita a dobrá cena nás přesvědčila o zařazení do portfolia eshopu a kamenného obchodu Trenýrkárna.cz. Podle ohlasů zákazníků jsme udělali rozhodně dobře a jsme rádi, že se líbí i Vám.

 

 

 

Aqalogy

 

                Spodní prádlo od této značky je unikátní v několika pohledech. Guma, která drží kalhotky i boxerky na tom správném místě, je vyloženě módním doplňkem. Kvalita materiálu je celkově velice dobrá a barevné provedení skvělé. Jsme rádi, že můžeme po týdenním testování (zda se zákazníkům líbí, zda je příjemné...) zařadit toto prádlo do nabídky. Za tyto kalhotky a boxerky Aqalogy ručíme.

 

 

 

Bastard

 

                Originální spodní prádlo Bastard ani certifikát originálnosti nepotřebuje, samo o sobě totiž má spíše certifikát originality. Každý vzor je originál a mnoho konkurence v tomto segmentu nenajdete. Nás vzory od výrobce Bastard vždy pobaví a upřímně si myslíme, že se jedná o nejvtipnější potisky spodního prádla, proto doporučujeme všemi deseti. Jen si dejte pozor na velikost, kterou kupujete viz tabulka velikostí spodního prádla Bastard.

 

 


Calvin Klein

 

                Certifikát Calvin Klein. Co dodat... Prostě certifikát Calvin Klein. Máme Certifikát značky Calvin Klein. Žádný fake, žádná napodobenina z Číny, Indie nebo Egypta. Prostě originální boxerkyoriginální trenýrkyoriginální kalhotky a originální tanga. Certifikát Calvin Klein...

 

 

 

Diesel

 

                Certifikát přímo od guru jedinečnosti. Brand Diesel, vždy chce překvapit a doručit zákazníkovi něco jiného, jedinečného a máme za to, že se to zatím daří. To samé platí i pro boxerky, kalhotky a vůbec vše, co vytvářejí. Pojďme být jedineční...

  

Dolce & Gabbana

                Tak tyto boxerky jsou pánská paráda. Tento klenot nenajdete jen tak snadno. Co se týká mixu stylu, kvality, věhlasnosti značky, puncu exkluzivity, naprosté jedinečnosti a originality není mnoho takových brandů. Nenosí se o nic hůře, než Calvin Klein nebo Levis, ale je to spodní prádlo Dolce & Gabbana no, co dodat - leda zkuste ho!

 

 

El.Ka Underwear

 

                Český výrobce kvalitních trenýrek pro muže i ženy. Takto bychom ve zkratce hodnotili tuto značku. Jsme rádi, že jsou v nabídce, protože tyto produkty vykrývají cenovou mezeru mezi 250 - 300 Kč. Jen těžko budete hledat kvalitnější produkty v této cenové relaci. Navíc jsou díky super vzorům i líbivé - což jen podtrhuje fakt rostoucí obliby této značky.

 

 

 

Hollister

 

                Mladší sourozenec od Abercrombie & Fitch a jsme rádi, že jej máme v nabídce. Jedná se o poměrně žádané spodní prádlo, zejména díky své relativní nedostupnosti v naší části světa. Přejeme příjemný výběr s tím, že toto prádlo rozhodně doporučujeme, nezklame ani majitele ani drahou polovičku.

  

 

 

 

Infantia

                Poměrně mladá značka, která si nachází stále více a více fanoušků. Oblíbené jsou zejména mezi těmi, kteří mají rádi něco jiného. Certifikát jsme získali až z Brna a jsme rádi, že Trenýrky pro muže i pro ženy nemají defekty i když k nám jedou po dálnici D1. 

 

 

Lama

 

                Spodní prádlo Lama jsou trenýrky a boxerky nižší cenové kategorie, které mnohdy překvapí velice vkusným a hezkým provedením. Lama má zastoupení jak mezi velice vkusnými vzory, tak i mezi neutrálními. Velice zdatně konkurují značce Andrie a zákazníci nám na ně dávají velice dobré reference. Zde je certifikát:

 

 

Levis

 

                Jako téměř jediní prodejci spodního prádla Levis Fashion mezi e-shopy v ČR je zaručena jak férová cena, tak i kvalita a originalita zboží. Certifikát jsme získali z Velké Británie a nechali přeložit. Věříme, že tyto boxerky a trenýrky pro chlapy a kalhotky a tanga pro ženy doplněné ponožkami jsou to pravé pro Vás.

 

 

Mosmann

 

                Austrálie = protinožci. Spodní prádlo ale nosí také. Toto spodní prádlo je pro náročnější zákazníky, kteří hledají extra kvalitu, extra příjemné látky a zároveň něco osobitého. Když máte na sobě značku Mosmann, automaticky Vám stoupne sebevědomí. Poznáte to Vy i lidé kolem Vás, nevěříte? Vyzkoušejte!

 

 

Obsessive

 

                Sexy prádlo této značky je na českém trhu velice oblíbené. Zejména je tomu tak díky kvalitnímu zpracování a velice příznivým cenám. Tyto sexy kousky vypadají stejně dobře na fotkách jako naživo. Certifikát jemně naznačuje to, co můžete od tohoto prádla očekávat.

 

 

 

Puma

 

                Certifikát přišel rychlosti blesku – stejně rychle běhá i Usain Bolt, není se čemu divit! V boxerkách Puma je příjemné nejen chodit a běhat, ale i se v nich ukázat. Jsou velice příjemné, cenově výhodné a zároveň líbivé. Ideální boxerky s parádním certifikátem.

 

  

 

Represent

 

                Zřejmě nejoblíbenějšími produkty této značky podle zákazníků jsou trenýrky a boxerky Represent. Certifikát jsme dostali jako jeden z prvních. Neexistuje zatím sice žádná firma ani jedinci, kteří by napodobovali tyto produkty, ale jeden nikdy neví. Ve zkratce: je to ČESKÁ značka a spodní prádlo dostanete v plechovce! Kdo neskáče není ČECH :)

Rip Curl

 

                Surf? Ano, to je přesně to, co proslavilo tuto Fashion značku. Surfeři, to jsou ti borci, kteří proslavili tuto značkuParádní boxerky, které mají hlavní cíl a to zaujmout, překvapit a my jsme pro Vás vybrali jen ty, které jsou i příjemné na těle. Certifikát jsme získali od českého zastoupení této firmy. A tento certifikát je jako jediný i vodě odolný.

 

 

Styx

 

                Certifikát od tohoto dodavatele české klasiky byl jedním z prvních. Tato značka je ozdobou mezi českými dodavateli spodního prádla. Parádní kapsička, do které lze schovat ochranu, je poznávacím znamením trenýrek Styx. Již nějakou dobu jsou k dostání nejen varianty Trenýrky ClassicTrenýrky SaténTrenýrky DomácíTrenýrky Elastické (klasické boxerky), ale i Trenýrky Sport se speciální vytkávanou gumou.

 

 

O3V - Trenzle a Phuseckle

 

                Phuseckle a Trenzle – to zní německy, ale certifikát od firmy O3V, která vyrábí jedině české produkty, máme přímo z Prahy. Jsme rádi, že tyto Trencle a Fusekle máme a to i proto, že je dostanete v papírovém eko tubusu a navíc se dobře nosí (pánské varianty) a dobře se v nich spí (dámské varianty). To ale neznamená, že pokud v nich chlapy chtěj spát, že si mají kupovat dámské a dámy, které chtějí trenýrky nosit, že si mají koupit pánské, ale můžou – oboje jsou parádní.

 

 

Victoria's Secret

 

                Prádlo, styl, elegance, rafinovanost a mnohem více skrývá každá kolekce Victoria's SecretOriginální kalhotky této značky můžete mít doma již do 48 hodin. Tato značka to má vychytané - stačí se podívat na záznam přehlídky z nových kolekcí. To je jedna veliká show a událost. Těžko se hledá druhá taková značka. 

 

 

 

Zaffe

 

                Prádlo, které je určeno pro každodenní nošení. V poměru cena / výkon se jedná o jedno z nejlepších výrobců v našem portfoliu. Produkty této nižší cenové úrovně je poměrně oblíbené právě pro svou cenu. Levné a oblíbené, takové je spodní prádlo značky Zaffe.