120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Podpoř nás v soutěži SHOPROKU 2022

Po projektech jako Udržitelný e-shop nebo ESG rating (kde jsme se umístili v TOP 5 malých a středních firem 2022) jsme se zapojili do soutěže ShopRoku 2022 a potřebujeme tvou pomoc!

Je to jednoduché:

  • Klikni SEM
  • Najdi sekci Hlasování
  • Vyplň svůj e-mail
  • Klikni na "Odeslat můj hlas"
  • Na tvůj mail ti přijde ověření, které jen potvrdíš

... A je to! :)

Učastníme se kategorie Cena popularity a Cena kvality: Oblečení.

Tady jsou některé ceny, které jsme vyhráli a ty jsou důvodem, proč bychom měli vyhrát i ShopRoku

Co je ESG rating a jaký má cíl?

Bez zřetele na udržitelnost už dnes podnikat nejde. A čeští byznysmeni to nejen chápou, ale hlavně se podle toho stále víc zařizují. V tom, jak co nejlépe naplňovat cíle udržitelného rozvoje, jim od letošního roku pomáhá i nový ESG rating.

„Cílem ESG ratingu bylo pozitivně motivovat ke změně a být inspirací ve vykazování nefinančních informací nejen velkým firmám, ale také malým a středním podnikům či rodinným firmám. Víme, jak složité pro ně může být se v tak komplexním tématu udržitelnosti pohybovat,“ vysvětluje motivaci k vytvoření ratingu Lucie Mádlová, zakladatelka a ředitelka Asociace společenské odpovědnosti.

„ESG rating poskytuje firmě především nezávislý pohled a zhodnocení, jak si stojí v oblasti udržitelnosti, jak si vede v porovnání s konkurencí,“ říká k ratingu Alice Machová, partnerka pro CFO agendu a udržitelný rozvoj ve společnosti EY, které bylo letos partnerem Cen SDGs.

Udržitelný e-shop

Obchodům se zeleným logem nejsou lhostejné ekologické a sociální problémy současného světa. Proto si volí uvědomělý přístup, který je založený na udržitelném provozu, je etický k zaměstnancům i zákazníkům a šetrný k životnímu prostředí.


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 772 recenzí

99% hodnocení
12 323 recenzí