Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Podpoř nás v soutěži SHOPROKU 2023

Po projektech jako Udržitelný e-shop nebo ESG rating (kde jsme se umístili v TOP 5 malých a středních firem 2022) a parádním umístění v soutěži ShopRoku 2022, kde jsme se umístili na 3. místě v kategorií Móda a Doplňky, se do toho letos chceme opřít a vyhrát tuto kategorii. :) K tomu ale potřebujeme tvou pomoc!

Je to jednoduché:

  • Klikni SEM
  • Vyplň svůj e-mail
  • Klikni na "Odeslat můj hlas"
  • Na tvůj mail ti přijde ověření, které jen potvrdíš

... A je to! :)

Učastníme se kategorie Cena popularity a Cena kvality: Móda a doplňky.

Tady jsou některé ceny, které jsme vyhráli a ty jsou důvodem, proč bychom měli vyhrát i ShopRoku

Co je ESG rating a jaký má cíl?

Bez zřetele na udržitelnost už dnes podnikat nejde. A čeští byznysmeni to nejen chápou, ale hlavně se podle toho stále víc zařizují. V tom, jak co nejlépe naplňovat cíle udržitelného rozvoje, jim od letošního roku pomáhá i nový ESG rating.

„Cílem ESG ratingu bylo pozitivně motivovat ke změně a být inspirací ve vykazování nefinančních informací nejen velkým firmám, ale také malým a středním podnikům či rodinným firmám. Víme, jak složité pro ně může být se v tak komplexním tématu udržitelnosti pohybovat,“ vysvětluje motivaci k vytvoření ratingu Lucie Mádlová, zakladatelka a ředitelka Asociace společenské odpovědnosti.

„ESG rating poskytuje firmě především nezávislý pohled a zhodnocení, jak si stojí v oblasti udržitelnosti, jak si vede v porovnání s konkurencí,“ říká k ratingu Alice Machová, partnerka pro CFO agendu a udržitelný rozvoj ve společnosti EY, které bylo letos partnerem Cen SDGs.

Udržitelný e-shop

Obchodům se zeleným logem nejsou lhostejné ekologické a sociální problémy současného světa. Proto si volí uvědomělý přístup, který je založený na udržitelném provozu, je etický k zaměstnancům i zákazníkům a šetrný k životnímu prostředí.


100% hodnocení
7 070 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí