| Rychlost doručení: | v úterý 19.5. u Vás |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - ŽENY | ||
| KALHOTKY/TANGA | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
399 Kč
319 Kč
s kódem: EXTRA
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 319 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 94 % bavlna, 6% elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | bavlněný úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473131706 |
Objev pohodlí, které si zamiluješ při prvním vyzkoušení. Dámské kalhotky Styx Art s výraznou sportovní gumou jsou ideální volbou pro všechny ženy, které hledají nejen styl, ale i poctivou českou výrobu. Spojují originální vzhled s dokonalým komfortem a díky přírodnímu složení jsou perfektní pro každodenní nošení. Dopřej si prádlo, které je navržené a vyrobené s láskou přímo v České republice.
Tyto kalhotky jsou vyrobené z bavlny s příměsí elastanu. Bavlna zajišťuje prodyšnost a příjemný pocit při kontaktu s pokožkou, zatímco elastan přidává potřebnou pružnost, aby se kalhotky dokonale přizpůsobily tvarům tvého těla. Navíc mají vnitřní dotykovou vrstvu z bavlněného úpletu, která zajišťuje ještě vyšší hygienický standard a maximální komfort po celý den.
Kalhotky Styx Art zaujmou výraznou vytkávanou sportovní gumou, která nejen perfektně drží, ale dodává celému kousku svěží, sportovní vzhled. Originální design ve výrazných barvách vytváří styl, který se neztratí ani v šatníku módní fanynky. Moderní střih perfektně sedí a nijak neomezuje v pohybu – ideální pro aktivní ženy, které hledají maximální komfort. Kalhotky Styx se skvěle hodí pro běžné denní nošení, domácí pohodu i lehké sportovní aktivity.
Spodní prádlo Styx je kompletně vyrobené v České republice. Tato tradiční česká značka s více než 30 letou historií dbá na kvalitu svých produktů a využívá moderní technologie i tradiční postupy, aby zajistila tu nejvyšší kvalitu a pohodlí. Styx navíc patří k našim privátním značkám, kterým věnujeme maximální péči a za jejich provedení dáme ruku do ohně – testovali jsme je totiž sami na sobě.
Aby ti kalhotky dlouho vydržely ve skvělém stavu, doporučujeme držet se následujících pokynů k údržbě.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 94 % bavlna, 6% elastan |
| Dotyková vnitřní vrstva | bavlněný úplet |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473131706 |
276 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Pro:
Vše bylo ok
Česká Republika
Pro:
Brzké dodání zboží
Česká Republika
Pro:
prijemné
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny