| Rychlost doručení: | v úterý 19.5. u Vás |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe |
Nový produkt
9 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 175 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 80 % polyester, 20 % Lycra XLife |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058717466 |
Produkty od značky Dedoles v extrémním výprodeji.
Ulov si svůj veselý barevný produkt!
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 80 % polyester, 20 % Lycra XLife |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058717466 |
52 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
moda
zlute kalhotky potrebuji
Česká Republika
moda
zlute kalhotky se mi libi protoze je potrebuji
Česká Republika
moda
pekne zlute kalhoty a dobra velikokost
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny