| Rychlost doručení: | pozítří 16.4. u Vás |
| pozítří 16.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 16.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 16.4. u Tebe | |
| pozítří 16.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 16.4. u Tebe |
Nový produkt
26 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| GINA - ŽENY | ||
| PODPRSENKY | ||
| VELIKOST | OZNAČENÍ | OBVOD HRUDNÍKU (CM) |
|---|---|---|
| S | S/M | 60-70 |
| M | M/L | 70-80 |
| L | L/XL | 80-90 |
| XL | XL/XXL | 90-100 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 382 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 80 % viskóza, 16 % polyamid, 4 % elastan |
| Výztuž | ano |
| Kostice | ne |
| Zapínání | ne |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787149204 |
Hledáte podprsenku sportovního typu z příjemného materiálu za super cenu? Pak je tato podprsenka Gina tou pravou volbou!
Bambusová podprsenka Gina vám zaručí maximální pohodlí při sportu či volnočasových aktivitách. Ramínka jsou široká bez nastavitelné délky. Podprsenka je bez kostic a s výztuží. Sportovní střih vám zaručí, že se v této podprsence budete cítit skvěle.
| Model/ka | měří 160 cm, váží 47 kg a má na sobě velikost S |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 80 % viskóza, 16 % polyamid, 4 % elastan |
| Výztuž | ano |
| Kostice | ne |
| Zapínání | ne |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787149204 |
533 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Dokonalá
Podprsenka splnila moje požiadavky.
Jemná na dotyk ,ani neviete , že ju máte na sebe.
Komfort zaručený!
Odporúčam aj tým najnáročnejším!
Slovensko
Bambusová podprsenka
Tyto podprsenky se mi opravdu líbí. Jsou fajn i pro větší prsa. Poskytují lehkou oporu, což mi dokonale vyhovuje. Jsou příjemné na dotek a antialergické. Prostě spokojenost.
Česká Republika
Podprsenka
Super jemný materiál, moc dobře se nosí a nikde netlačí... Potěšilo mě i rychlé dodání...
Česká Republika
Vůbec ji necítím
Mám už několik kousků oblečení "z bambusu", ale tohle je asi první který je opravdu jemňoučký. Vůbec necítím, že ji na sobě mám. Super sedí a je úplně akorát ( normálně 80DD) Za mě super vykrojená záda. Vycpávky jsem ihned vyjmula, ty mi v tom neseděly.
Česká Republika
Dámská podprsenka bambusová
Příjemná na nošení
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny