| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN | |
| HHH | |
| VELIKOST | GGG |
|---|---|
| S | 56-68 |
|
1 399 Kč
1 299 Kč
1 104 Kč
s kódem: SUPER
|
| Ušetříte 100 Kč |
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 104 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Materiál | Nylon |
|---|---|
| Složení | 80 % nylon, 20 % elastan |
| Výztuž | ano |
| Kostice | ne |
| Zapínání | ano |
| Praní | 30°C ruční praní |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands, service.eu@calvinklein.com |
| Výrobce | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113822011 |
Hledáš dámskou vyztuženou podprsenku bez kostic, která je skvělá pod přiléhavé oblečení? Pak je tato podprsenka Calvin Klein tou pravou volbou!
Tato dámská podprsenka od světoznámé značky Calvin Klein je vyrobena inovativní technologií, aby byla neviditelná pod oblečením a byla pohodlná při každém pohybu. Podprsenka má mírný push-up efekt pro plný dekolt a je hladká. Má nastavitelná ramínka, která se dají dát i do kříže a klasické zapínání na 3 řady se 2 háčky. Podprsenka poskytuje skvělý komfort a podporu s extrémně sexy výstřihem, takže ji bez obav můžeš nosit každý den a cítit se skvěle.
Více se dozvíš v klasických informacích o produktu.
| Materiál | Nylon |
|---|---|
| Složení | 80 % nylon, 20 % elastan |
| Výztuž | ano |
| Kostice | ne |
| Zapínání | ano |
| Praní | 30°C ruční praní |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands, service.eu@calvinklein.com |
| Výrobce | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113822011 |
338 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Podprsenka Calvin Klain
Podprsenka je příjemná, krásně sedí, jsem nad míru spokojená
Česká Republika
Podprsenka
Je super
Česká Republika
Perfektní podprsenka
Úžasně sedí, příjemná a pohodlná. Jdu si objednat Další
Česká Republika
Podprsenka Calvin Klein
Krásně sedí, je pohodlná a hezky vypadá.
Česká Republika
Podprsenka
Je uzasna, pohodlna, prijemna na telo, objednala som si este jednu :-) na druhy den mi bola dorucena. Odporucam.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny