| Rychlost doručení: | pozítří 21.5. u Vás |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŽI | ||
| PYŽAMO | ||
| VELIKOST | OBVOD HRUDNÍKU (CM) | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|---|
| S | 86-94 | 78-86 |
| M | 95-102 | 87-95 |
| L | 103-110 | 96-103 |
| XL | 111-118 | 104-112 |
| XXL | 119-129 | 113-121 |
|
1 849 Kč
1 572 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 1 572 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | triko: 95 % bavlna, triko: 5 % elastan |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands, service.eu@calvinklein.com |
| Výrobce | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719853006771 |
Pánské pyžamo luxusní zanačky Calvin Klein určitě ocení každý muž, jak v létě tak v zimě. Vyrobeno je ze 100% bavlny, takže je savé a velmi příjemné na dotek. Pyžamo se skládá z horního trička a spodních kalhot, které jsou buďto na zavázání šňůrkou, nebo v provedení se sportovní gumou. Pyžamo Calvin Klein je velice pohodlné a jistě také potěší jako kvalitní, luxusní dárek. Baleno je v originální krabičce Calvin Klein.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | triko: 95 % bavlna, triko: 5 % elastan |
| Guma | klasická |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands, service.eu@calvinklein.com |
| Výrobce | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719853006771 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny