| Rychlost doručení: | pozítří 14.4. u Vás |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| ANAIS - MUŽI | |
| PÁNSKÁ TANGA/JOCKSY/SLIPY/BOXERKY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| S | 75-80 |
| M | 81-88 |
| L | 89-97 |
| XL | 98-106 |
| XXL | 107-116 |
| 3XL | 117-125 |
|
249 Kč
212 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 212 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 80 % polyamid, 20 % elastan |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Anais Apparel Luxury Lingerie, Kasprzaka 80, 41-303 Dąbrowa, Górnicza PL, anais@anais.pl |
| EAN | 5908261619151 |
Tyto pánská tanga jsou rozhodně pro ty, kteří hledají netradiční spodní prádlo, nebo nějaký originální dárek. Tanga jsou velmi příjemná na dotek a mají skvěle padnoucí střih. Značka Anais navíc klade důraz na precizní provedení a díky tomu nikde neškrábou ani nekoušou. Pokud se rozhodnete vyzkoušet pánská tanga, nebo už je nosíte, nebo chcete jen koupit nějakou legrácku kámošovi, toto je dobrá volba. Tanga jsou zabalená do pěkné papírové krabičky.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Umělé vlákno |
| Složení | 80 % polyamid, 20 % elastan |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | Anais Apparel Luxury Lingerie, Kasprzaka 80, 41-303 Dąbrowa, Górnicza PL, anais@anais.pl |
| EAN | 5908261619151 |
288 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Sexi
Česká Republika
Kvalita
Tanga vypadají solidně a rozměr rovněž odpovídá deklarované velikosti. Řekl bych, že se jedná o výhodnou koupi!
Česká Republika
Pro:
Sedí dobře
Příjemný materiál
Česká Republika
Pohodlí
Velmi pohodlné. Sedí. Neskrabou. Doporučuji ????
Česká Republika
Tanga
Materiál nic moc, skoda ze obchod nenabízí více takového prádla...
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny