| Rychlost doručení: | v úterý 19.5. u Vás |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe | |
| v úterý 19.5. k vyzvednutí | |
| v úterý 19.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| GINO - MUŽI | ||
| TRIKO / TÍLKO | ||
| VELIKOST | OZNAČENÍ | OBVOD HRUDNÍKU (CM) |
|---|---|---|
| S | S/M | 86-93 |
| M | M/L | 94-101 |
| L | L/XL | 102-109 |
| XL | XL/XXL | 110-117 |
| XXL | XXL/3XL | 118-128 |
|
499 Kč
424 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 424 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 80 % viskóza (z bambusové celulózy), 16 % polyamid, 4 % elastan |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787149174 |
Hledáte pánské tílko ? Pak je toto tílko značky Gino tou pravou volbou!
Pánské tílko Gino má širší ramínka a je velice příjemné na nošení. Tílko je jednobarevné a nosit ho můžete na každodenní nošení.
A jak je to s praním? Doporučujeme ho prát maximálně na 40°C a nesušit v sušičce, jinak by se mohlo stát, že už nebude možné ho nosit. Více se dozvíte v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Viskóza (z bambusové celulózy) |
| Složení | 80 % viskóza (z bambusové celulózy), 16 % polyamid, 4 % elastan |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Výrobce | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787149174 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny