| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| DIESEL - MUŽI | ||
| BOXERKY/SLIPY/JOCKSY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
979 Kč
599 Kč
479 Kč
s kódem: EXTRA
|
| Ušetříte 380 Kč |
|
|
✅ 240 Kč za kus (s kódem: EXTRA) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 479 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ano |
| Dovozce | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobce | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981995220 |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ano |
| Dovozce | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobce | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058981995220 |
15 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Kvalita a prima cena
Diesely nosím uz 7 let a tento střih je podle mne super pod sortky a rifle. Tak jsem zkusil koupit první “pořádné” boxery taky “mladýmu”. Je nadšený.
Česká Republika
sou dobrí
dobrí boxerki
Česká Republika
Dárek
Skvělý dárek od mé lásky. Boxerky jsou libový.
Česká Republika
Super
Pravidelně zakupuji v Trenýrkárně. Střídám Diesel, CK, Puma, Tommy Hilfiger. Nejlepší obchod.
Česká Republika
Bezva
Bezva matroš, skvěle vypadají a já jsem spokojený.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny