Aktuální rychlost doručení | Trenýrkarna.cz prodejny | Výdejna Praha - Zličín | GLS | Česká pošta | Zásilkovna | DOPRAVA ZDARMA | Otevírací doba našich prodejen |
zítra | zítra od 08:30 | 1-2 dny | 1-2 dny | 1-2 dny | při nákupu nad 999 Kč | Po-Pá 10:00-18:00 |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Velikost: | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Velikost:
tabulka velikostí
S
M
L
XL
tabulka velikostí |
||||||||||||||||
0 - vyprodáno |
1 290 Kč 1 099 Kč |
Ušetříte 191 Kč |
|
zdarma
Cena při založení nové Skip Pay karty
Chci to levněji
Z prvního nákupu Skip kartou vám do pár dnů odešleme slevu až 1 500 Kč.
Nečekejte, až karta dorazí. Její platební údaje si zobrazíte v aplikaci Skip Pay a nakoupíte se slevou hned.
Vyberte platbu kartou online. Slevu 100 % až 1 500 Kč uvidíte několik dnů po zaúčtování na skippay.cz.
S kartou zaplatíte klasicky na všech e-shopech i v obchodech.
Platíte až 50 dní po doručení a vyzkoušení.
Vedení karty a účtu zdarma.
Za aktivní využívání karty přidáme další tisícovku na nákupy kdekoli.
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 99 % spokojených zákazníků |
✅ vyřízení reklamace do 2 dní |
✅ vyzvednutí na našich výdejnách zdarma |
✅ doprava zdarmadoprava od 0 |
Boxerky Tommy Hilfiger „Trunk“ (delší nohavičky) s vytkávanou gumou jsou dobrou volbou, pokud máte rádi prémiovou kvalitu a pohodlné pánské spodní prádlo.
Boxerky jsou vytvořeny z bavlny s příměsí elastanu, nohavice jsou zakončeny měkkými lemy, které perfektně sedí na těle, v pase mají vytkávanou gumu, která je příjemná a umožňuje, co nejpohodlnější nošení. Tato varianta "Trunk" je cca o 1cm delší, než varianta "Low Rise Trunk". Boxerky jsou baleny dle aktuální kolekce Tommy Hilfiger.
Co se praní týče - domluvme se, že je budete prát maximálně na 30°C a v sušičce je usušíte na nízkou teplotu, jinak se může stát, že už boxerky nebude možné nosit - více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
Materiál | bavlna |
---|---|
Složení | 95% bavlna, 5% elastan |
Guma | vytkávaná |
Nohavičky | delší |
Praní | 30°C |
Žehlení | ano |
Sušička | ano |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Luxusní prádlo
Vysoce kvalitní moderní prádlo
Hezky se nosí
Guma suprová, moderní střih, bezchybný
Perfektní
Jsou příjemné, nosím je velice rád, realita předčila očekávání! Navíc jsem dostal slevu, brzy koupím další barevnou kombinaci :)
Luxus
Luxus
Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.