| Rychlost doručení: | zítra 14.4. u Vás |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| DIESEL - MUŽI | ||
| BOXERKY/SLIPY/JOCKSY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
699 Kč
399 Kč
319 Kč
s kódem: EXTRA
|
| Ušetříte 300 Kč |
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 319 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C pračka |
| Dovozce | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobce | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837463601 |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C pračka |
| Dovozce | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Výrobce | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837463601 |
20 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Tak tohle chceš
Kvalita za všechny prachy a přitom velmi levný produkt. Jsem spokojený.
Česká Republika
Boxerky mi sedí na jedničku.
Prodavačka poradila a já jsem velmi spokojený.
Česká Republika
Nesmírná kvalita,
kterou doporučuju všem. Velmi mě potěšila hezká přehlednost obchodu.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny