| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| HORSEFEATHERS - MUŽI | ||
| TRENKY / BOXERKY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
499 Kč
299 Kč
254 Kč
s kódem: SUPER
|
| Ušetříte 200 Kč |
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 254 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321483898 |
Pro boxerkomily tu máme jednu lahůdku od české značky Horsefeathers. Střih s delší nohavičkou a vytkávaná guma zaručuje komfort při jakémkoliv pohybu. A věřte, že kluci z Horsefeathers mají s pohybem zkušenosti. Příjemný elastický materiál s převahou bavlny je sázkou na jistotu. Pokud hledáte praktický ale přesto parádní dárek, tak můžete přestat, protože jste ho právě objevili.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321483898 |
16 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Tyhle jsou božský
Obrázky žen jsou povedené
Česká Republika
Naprosto super.
Nemůžu nic vytknout. Chválím prodavačku. Moc pomohla.
Česká Republika
Materiál
Musím vynachválit způsob ušití. Nemá chybu a skvěle obepíná tělo. Materiál je přímo božský u tohoto produktu.
Česká Republika
Skvělý dárek od mé lásky.
Boxerky jsou libový.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny