| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
429 Kč
343 Kč
s kódem: EXTRA
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 343 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008134779 |
Objev pohodlí a styl s pánskými boxerkami Styx, které jsou navrženy pro moderního muže. Díky sportovní gumě a kombinaci prvotřídních materiálů ti poskytnou pohodlí při každé aktivitě, ať už jde o běžné nošení, sport nebo odpočinek. Česká výroba zaručuje precizní zpracování a dlouhou životnost.
Boxerky jsou vyrobeny ze směsi bavlny a umělých vláken. Díky tomu jsou prodyšné, jemné a příjemně se nosí. Elastan zaručí, že se boxerky Styx perfektně přizpůsobí tvé postavě a zdůrazní všechny její přednosti. Zároveň je materiál dostatečně odolný i pro náročné situace a časté praní. Můžeš se tak těšit na celodenní pohodlí i volnost pohybu za všech okolností.
Boxerky Styx mají v pase sportovní vytkávanou gumu s výrazným logem, která nejen skvěle vypadá, ale i pevně drží na místě. Kratší nohavičky jsou ideální pro muže, kteří preferují volnost a lehkost během každého kroku. Boxerky mají jednoduchý, nadčasový design, takže se hodí pro jakoukoliv příležitost.
Spodní prádlo Styx je kompletně vyrobené v České republice. Tato tradiční česká značka s více než 30 letou historií dbá na kvalitu svých produktů a využívá moderní technologie i tradiční postupy, aby zajistila tu nejvyšší kvalitu a pohodlí. Styx navíc patří k našim privátním značkám, kterým věnujeme maximální péči a za jejich provedení dáme ruku do ohně – testovali jsme je totiž sami na sobě.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | kratší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008134779 |
253 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Parádní boxerky
Manžel si je nemůže vynachválit. Nejen, že krásně vypadají, ale jsou i příjemné a pohodlné. Navíc příšly jako všechno prádlo od značky STYX v krásné plechové krabičce.
Česká Republika
super material
Česká Republika
mám rád tuhle značku
Styx mě nikdy nezklamaly
Česká Republika
povedený materiál
střih je moderní, pěkná nápis značky na gumě
Česká Republika
luxusní
skvělý a moderní boxerky
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny