| Rychlost doručení: | pozítří 16.4. u Vás |
| pozítří 16.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 16.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 16.4. u Tebe | |
| pozítří 16.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 16.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
1 299 Kč
1 199 Kč
959 Kč
s kódem: EXTRA
|
| Ušetříte 100 Kč |
|
|
✅ 320 Kč za kus (s kódem: EXTRA) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 959 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008184439 |
Dopřej si komfort, který vydrží celý den, s pánskými boxerkami Styx. Tyto pánské boxerky s prodlouženými nohavičkami a sportovní gumou jsou ideální volbou pro každodenní nošení i výjimečné sportovní výkony. Navíc se můžeš spolehnout na tradiční českou kvalitu, která tě nikdy nezklame.
Boxerky jsou vyrobeny z prémiové směsi bavlny a umělých vláken. Bavlna je prodyšná a jemná k pokožce, zatímco modal dodává materiálu hedvábnou měkkost a odolnost vůči opotřebení. Díky elastanu se boxerky přizpůsobí tvému tělu a zajistí naprostou volnost pohybu bez jakéhokoliv omezení. Tato kombinace materiálů zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi pohodlím, funkčností a dlouhou životností.
Boxerky Styx mají prodloužené nohavičky, které ti poskytnou extra podporu a zabraňují tření stehen, což oceníš při sportu i dlouhém sezení v kanceláři nebo v autě. Sportovní guma v pase s logem Styx dobře drží na místě, neškrtí a dodává boxerkám moderní vzhled. Klasická barevnost přidá do tvého šatníku nadčasovou eleganci a neotřelý styl.
Česká značka Styx je mezi zákazníky známá především pro své trenky s neotřelými vzory ve výrazných barvách. Hlavním důvodem oblíbenosti této značky jsou ale příjemné materiály a skvělé střihy, které jsme vyzkoušeli na vlastní kůži. Styx totiž patří k našim privátním značkám a za kvalitu produktů dáme ruku do ohně.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008184439 |
1 235 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
17x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Styx long 3pack
Velmi výhodná koupě, příjemný materiál, velikost odpovídá skutečnosti.
Česká Republika
Kupuji opakovaně, manžel spokojen s materiálem, provedením, velmi dobře sedí.
Česká Republika
styx 3x
rychle dorucenie
pekne balenie
nohavice som ale cakal trosku dlhsie
spokojnost
Česká Republika
Pro:
super střih s delší nohavičkou
syn jiné ani nechce
drží tvar
Česká Republika
styx boxery
dobrá cena, kvalitní materiál
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny