| Rychlost doručení: | zítra 14.4. u Vás |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe |
Nový produkt
47 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 343 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 94 % bavlna, 6% elastan |
| Guma | klasická |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473186157 |
Hledáš spodní prádlo, které spojuje pohodlí, originalitu a kvalitní zpracování? Pánské boxerky Styx s klasickou gumou v pase jsou přesně tím, co potřebuješ! Pohodlný materiál poskytuje maximální komfort při každodenním nošení a jejich originální vzory ti zaručí styl, který jen tak někdo nemá. Navíc se jedná o český produkt, takže nákupem podporuješ lokální výrobu.
Boxerky Styx jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s příměsí elastanu, takže jsou prodyšné, lehké a příjemné na dotek. Bavlna zajišťuje skvělou cirkulaci vzduchu, takže se v nich budeš cítit svěže i po celodenním nošení, a díky elastanu se boxerky dobře přizpůsobí každé postavě. Tento materiál je zároveň odolný a příjemný k pokožce, což oceníš jak při běžném nošení, tak při relaxaci doma.
Přiléhavý střih dělá z boxerek Styx ideální kousek na běžné nošení i sportovní aktivity. Klasická guma v pase netlačí, dobře drží a nenarušuje originální design spodního prádla. Zářivé barvy a jedičné vzory dělají z těchto trenek unikátní kousek, který přinese do tvého šatníku trochu originality a zábavy.
Spodní prádlo Styx si oblíbí zejména ti, pro které je důležitá originalita v každé situaci. Trenky Styx hrají všemi barvami a jsou instantním zvedačem nálady i sebevědomí. Kromě toho se můžeš těšit i na prvotřídní materiály a provedení. Barevné pánské boxerky Styx jsou skvělou volbou také jako dárek, protože s nimi prostě nemůžeš šlápnout vedle. Navíc jsou kompletně ušity v České republice.
Aby ti boxerky vydržely co nejdéle jako nové, doporučujeme držet se následujících pokynů.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 94 % bavlna, 6% elastan |
| Guma | klasická |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473186157 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny