| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
8 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
✅ 320 Kč za kus (s kódem: EXTRA) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 959 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473223722 |
Kdo neskáče není Čech! A kdo chce svoje fandění posunout na další úroveň, nosí boxerky Styx s českou trikolórou. Jejich střih tě neomezuje ani při divokých oslavných tanečcích a příjemný materiál se hodí na všechny speciální příležitosti nejen s českým sportem. Hop, hop, hop!
Pánské boxerky Styx patří k našim nejprodávanějším produktům a my se tomu rozhodně nedivíme. Jejich přiléhavý střih ti dokonale sedne a díky delším nohavičkám jsou skvělé na každodenní nošení. Boxerky Styx v provedení „sport“ jsou vyrobené ze super hebkého materiálu – antibakteriální modal v kombinaci s elastanem a bavlnou tě budou hýčkat po celý den, ať už tě čeká pracovní porada nebo výjimečný sportovní výkon. Vytkávaná guma v pase podtrhuje sportovní charakter boxerek. Navíc ji zdobí česká trikolora, která vzdává holt českým fanouškům i sportovcům.
V tomto balení získáš za skvělou cenu hned 3 povedené kousky, takže se ti nestane, že bys na další zápas neměl co na sebe.
Česká značka spodního prádla Styx patří k těm nejoblíbenějším, což nás těší taky proto, že patří k našim privátním značkám. Všechny její produkty jsme osobně vyzkoušeli, takže si jsme jistí, že dostaneš tu nejlepší kvalitu. Styx je známá především pro svoje trenýrky s výrazným designem, ale k zahození nejsou ani další kousky, jako třeba ponožky nebo dámské trenky.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna, Modal |
| Složení | 47 % bavlna, 47 % modal, 6% elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Nohavičky | delší |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473223722 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny