| Rychlost doručení: | pozítří 15.4. u Vás |
| pozítří 15.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 15.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 15.4. u Tebe | |
| pozítří 15.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 15.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŽI | ||
| TRENKY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
429 Kč
343 Kč
s kódem: EXTRA
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 343 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473041241 |
Užij si pohodlí každý den díky kostkovaným trenkám Styx. Volnější střih zaručuje dostatek prostoru pro tvoje nádobíčko a hebký materiál tě bude hýčkat při každém nošení. Klasický vzor v zářivých barvách tě bude bavit a tvoje okolí pozná na první pohled, že se vyznáš a víš, co je pro tebe nejlepší.
Pánské trenýrky Styx jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Hebký materiál se příjemně nosí a trenky jsou díky tomu jako stvořené pro každodenní nošení i na povalování na gauči. Díky střihu propracovanému do nejmenších detailů nikde nic netlačí, proto jsou první volbou mnoha našich zákazníků. Jsou taky příjemné na dotek, tak dávej pozor, před kým se svlékáš
Spodní prádlo Styx si oblíbí zejména ti, pro které je důležitá osobitost. Trenky Styx hrají všemi barvami a jsou instantním zvedačem nálady i sebevědomí. Kromě toho se můžeš těšit i na prvotřídní materiály a provedení. Barevné pánské trenky Styx jsou skvělou volbou také jako dárek, protože s nimi prostě nemůžeš šlápnout vedle. Navíc jsou kompletně ušity v České republice.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473041241 |
12 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Dobře se nosí
Trenýrky jsou kvalitní a dobře se nosi
Česká Republika
Příjemné
příjemné na nošení, dobrý střih
Česká Republika
Jsem nadšený
příjemný materiál
správná velikost
Česká Republika
Pohodlné
Jsou velice pohodlné
Česká Republika
Luxusní
Luxusní
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny