| Rychlost doručení: | pozítří 21.5. u Vás |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe | |
| pozítří 21.5. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| ELKA LOUNGE - MUŽI | |
| TRENKY / BOXERKY | |
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|
| S | 87 |
| M | 95 |
| L | 103 |
| XL | 111 |
| XXL | 120 |
|
429 Kč
365 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 365 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Fideli Berg, s.r.o, Partyzána Svobody 183, 263 01 Dobříš, info@elkalounge.cz |
| EAN | 8595690503730 |
ELKA jsou velmi kvalitní trenýrky vyráběné kusově, a to kompletně v ČR. Bavlněná tkanina je příjemná na omak a guma se dle výrobce nevytahá ani za několik let. Střihem patří spíše mezi užší, ale stále příjemné volné trenýrky, které vám v nohavicích nebudou překážet přebytečnou látkou. Jako většina pánských trenýrek i trenýrky značky ELKA mají na zadní straně všitý pátý díl, aby se nikde nezařezávaly a byly maximálně komfortní. Plusem je i pěkný barevný design, který osvěží váš šatník. Proti mechanickému poškození jsou balené jednotlivě v originální krabičce.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | klasická |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Fideli Berg, s.r.o, Partyzána Svobody 183, 263 01 Dobříš, info@elkalounge.cz |
| EAN | 8595690503730 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny