120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej!
Jarní výprodej!
Zvýhodněná balení

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Máte dojem, že nic pohodlnějšího než pánské trenýrky už nemůže existovat? Jakmile si poprvé oblečete pánské trenky z bio bavlny, zjistíte, jak moc jste se mýlili. Volnost a vzdušnost v kombinaci s přírodním materiálem povýší pocit pohodlí na dosud nevídanou úroveň a vy se budete doslova rozplývat blahem. Mimochodem – pokud zjistíte, že vám bavln...

Máte dojem, že nic pohodlnějšího než pánské trenýrky už nemůže existovat? Jakmile si poprvé oblečete pánské trenky z bio bavlny, zjistíte, jak moc jste se mýlili. Volnost a vzdušnost v kombinaci s přírodním materiálem povýší pocit pohodlí na dosud nevídanou úroveň a vy se budete doslova rozplývat blahem. Mimochodem – pokud zjistíte, že vám bavlněné trenky vyhovují, doplňte svůj šatník také o další pánské prádlo z bio bavlny. Chybu (ani ostudu) s ním zaručeně neuděláte.

Proč si pořídit spodní prádlo z bio bavlny

Udržitelnost a šetrnost nejen k přírodě, ale i k vaší pokožce. To jsou hlavní důvody, proč se vyplatí vyměnit klasické prádlo z umělých vláken za prádlo a oblečení z bio bavlny. Organická bavlna se na rozdíl od té konvenční pěstuje přirozeným způsobem s nižší spotřebou vody a k jejímu růstu i zpracování se využívají pouze přírodní zdroje. Prádlo a ponožky z bio bavlny jsou díky tomu velmi šetrné i k citlivé pokožce, takže se je nemusí bát obléknout ani děti nebo osoby s alergiemi a kožními problémy.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky

100% hodnocení
6 975 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí