120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Máte dojem, že nic pohodlnějšího než pánské trenýrky už nemůže existovat? Jakmile si poprvé oblečete pánské trenky z bio bavlny, zjistíte, jak moc jste se mýlili. Volnost a vzdušnost v kombinaci s přírodním materiálem povýší pocit pohodlí na dosud nevídanou úroveň a vy se budete doslova rozplývat blahem. Mimochodem – pokud zjistíte, že vám bavln...

Máte dojem, že nic pohodlnějšího než pánské trenýrky už nemůže existovat? Jakmile si poprvé oblečete pánské trenky z bio bavlny, zjistíte, jak moc jste se mýlili. Volnost a vzdušnost v kombinaci s přírodním materiálem povýší pocit pohodlí na dosud nevídanou úroveň a vy se budete doslova rozplývat blahem. Mimochodem – pokud zjistíte, že vám bavlněné trenky vyhovují, doplňte svůj šatník také o další pánské prádlo z bio bavlny. Chybu (ani ostudu) s ním zaručeně neuděláte.

Proč si pořídit spodní prádlo z bio bavlny

Udržitelnost a šetrnost nejen k přírodě, ale i k vaší pokožce. To jsou hlavní důvody, proč se vyplatí vyměnit klasické prádlo z umělých vláken za prádlo a oblečení z bio bavlny. Organická bavlna se na rozdíl od té konvenční pěstuje přirozeným způsobem s nižší spotřebou vody a k jejímu růstu i zpracování se využívají pouze přírodní zdroje. Prádlo a ponožky z bio bavlny jsou díky tomu velmi šetrné i k citlivé pokožce, takže se je nemusí bát obléknout ani děti nebo osoby s alergiemi a kožními problémy.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–7 z 7 položek
1–7 z 7 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 774 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí