120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Výhodný čtvrtek
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Výhodný čtvrtek

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Víte, že špatnou náladu v zimě mohou mít na svědomí studené nohy? Proto by vám v prádelníku neměly chybět dámské teplé ponožky. Jestliže je vám zima od nohou, nepomůže ani vrstva oblečení navíc. Správné zimní ponožky pro ženy by měly dosahovat nejméně do půlky lýtek, aby co nejlépe kryly oblast kotníku. Pozornost věnujte lemu, který by neměl noh...

Víte, že špatnou náladu v zimě mohou mít na svědomí studené nohy? Proto by vám v prádelníku neměly chybět dámské teplé ponožky. Jestliže je vám zima od nohou, nepomůže ani vrstva oblečení navíc. Správné zimní ponožky pro ženy by měly dosahovat nejméně do půlky lýtek, aby co nejlépe kryly oblast kotníku. Pozornost věnujte lemu, který by neměl nohu škrtit, ale neměl by být ani příliš volný. Teplé ponožky pro ženy vybírejte podle toho, zda v nich chcete sportovat, nebo spíše relaxovat doma.

Teplé ponožky podle druhu aktivity

Zateplené ponožky pro ženy vybírejte podle účelu. Pokud se chystáte bruslit, lyžovat, běžkovat nebo jen chodit na procházky, zvolte funkční ponožky, které zahřejí, ale zároveň od nohou odvedou pot, který by mohl po určité době začít nohy studit. Mezi nejoblíbenější funkční prádlo patří to z merino vlny. Věděli jste, že jsou k dostání i merino ponožky? Právě v zimních dnech oceníte jejich perfektní termoregulační vlastnosti a skvělou savost bez zápachu. Pro chvilky relaxace doma u krbu nebo pod dekou si oblečete příjemné pletené ponožky pro ženy, které se postarají o váš dokonalý tepelný komfort.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–16 z 16 položek
1–16 z 16 položek

100% hodnocení
7 060 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí