120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Posláním značky Dedoles je podporovat lidskou individualitu a jedinečnost. Značka se řídí heslem: "Všichni jsme jiní, každý je výjimečný." Jejich veselé ponožky jsou výtvorem šikovných slovenských designerů. Typickým znakem veselých ponožek Dedoles je to, že ačkoliv je každá ponožka jiná, společně tvoří dokonalý pár! Ponožky jsou hravé, barevné ...

Posláním značky Dedoles je podporovat lidskou individualitu a jedinečnost. Značka se řídí heslem: "Všichni jsme jiní, každý je výjimečný." Jejich veselé ponožky jsou výtvorem šikovných slovenských designerů. Typickým znakem veselých ponožek Dedoles je to, že ačkoliv je každá ponožka jiná, společně tvoří dokonalý pár! Ponožky jsou hravé, barevné a nabízí originální designy, ze kterých si vybere opravdu každý to, co má rád. K ponožkám Dedoles můžete navíc vybrat boxerkykalhotky a trenky se stejným vzorem jak pro sebe, tak pro svou drahou polovičku.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 205 položek
na stránku
1–30 z 205 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 289 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí