Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Hledáte tanga, ve kterých se vaše pokožka bude cítit jako v bavlnce? Vyzkoušejte tanga z merino vlny. Vlna se získává z plemene ovcí, kterému se říká Merino. Chovají se především v Austrálii a na Novém Zélandu, odkud pochází většina produkce merino vlny. Merino spodní prádlo si oblíbily nejen ženy, ale také muži. Funkční spodní prádlo z merino v...

Hledáte tanga, ve kterých se vaše pokožka bude cítit jako v bavlnce? Vyzkoušejte tanga z merino vlny. Vlna se získává z plemene ovcí, kterému se říká Merino. Chovají se především v Austrálii a na Novém Zélandu, odkud pochází většina produkce merino vlny. Merino spodní prádlo si oblíbily nejen ženy, ale také muži. Funkční spodní prádlo z merino vlny totiž zahřeje, ale přitom se v něm nepotíte. Hřejivé prádlo rychle odvádí pot a nezapáchá.

Proč nosit tanga z merino vlny?

Materiál z merino vlny má celou řadu výhod. Je měkký, pohodlný a k pokožce velice příjemný. Proto jsou kalhotky a tanga z merino vlny vysoce citlivé k nejintimnějším partiím. Vzhledem k tomu, že je materiál prodyšný a dobře odvádí pot, vyrábí se z něj i funkční oblečení. V těchto funkčních tangách se můžete věnovat jakkoliv náročnému sportu a víte, že se nemusíte obávat nepříjemných kožních problémů. Merino vlna patří stejně jako bambus mezi přírodní funkční materiály.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–4 z 4 položek
1–4 z 4 položek
100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí