Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Věděli jste, že pro barefoot boty existují speciální barefoot ponožky? Odborníci dokonce doporučují, abyste v barefoot botách chodily ve speciálních ponožkách. Klasické ponožky mají úzkou špičku, která prsty formuje do nepřirozeného tvaru. Ponožky do barefoot obuvi mají širokou špičku, a tak podporují přirozený tvar chodidla. Pokud hledáte české...

Věděli jste, že pro barefoot boty existují speciální barefoot ponožky? Odborníci dokonce doporučují, abyste v barefoot botách chodily ve speciálních ponožkách. Klasické ponožky mají úzkou špičku, která prsty formuje do nepřirozeného tvaru. Ponožky do barefoot obuvi mají širokou špičku, a tak podporují přirozený tvar chodidla. Pokud hledáte české ponožky pro ženy v barefoot střihu, inspirujte se nabídkou značky Voxx.

Podpořte přirozenou chůzi

Ponožky do barefoot bot mají nejen širší špičku, takže se v nich mohou prsty svobodně hýbat, ale také mají volnější kotníkovou část. Dámské barefoot ponožky od značky Voxx se pyšní řetízkovanou špicí, která pečuje o pohodlí vašich prstů. Vyrábí se ze směsového materiálu, ve kterém převládá bavlna. Skvěle sají pot, a tak se perfektně hodí pro sportovní aktivity. Barefoot ponožky jsou k dostání i v pánské variantě. Pokud jste milovnicí bosé chůze, neměl by vám tento kousek spodního prádla chybět v prádelníku.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–6 z 6 položek
1–6 z 6 položek