120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Balíkovna za 49 Kč

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Kvalitní a skvěle padnoucí spodní prádlo vám dodá sebevědomí a pocit ženskosti, který vás bude provázet celým dnem. Záleží jen na vás, zda do svého šatníku zařadíte klasické dámské kalhotky, slušivé brazilky, sexy tanga nebo pohodlné kalhotky s nohavičkou. Nebo si udělejte radost a pořiďte si značkové kalhotky Calvin Klein s vytkávanou gumou, ...

Kvalitní a skvěle padnoucí spodní prádlo vám dodá sebevědomí a pocit ženskosti, který vás bude provázet celým dnem. Záleží jen na vás, zda do svého šatníku zařadíte klasické dámské kalhotky, slušivé brazilky, sexy tanga nebo pohodlné kalhotky s nohavičkou. Nebo si udělejte radost a pořiďte si značkové kalhotky Calvin Klein s vytkávanou gumou, díky které perfektně sedí na těle.  

Kvalitní materiál je základ

Dámské spodní prádlo přichází do styku přímo s pokožkou, proto si při výběru materiálu dejte záležet. K běžnému dennímu nošení se skvěle hodí bavlněné kalhotky, které jsou prodyšné, lehké a skvěle si rozumějí i s citlivou pokožkou. Pokud vám z nějakého důvodu bavlna nevyhovuje, vyzkoušejte kalhotky z modalu. Ten se získává z bukové dřeviny, pojme o 50 % více vlhkosti a navíc ani po mnoha vypráních neztrácí svou původní barvu. 

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 413 položek
na stránku
1–30 z 413 položek

100% hodnocení
7 060 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí