120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Tommy Hilfiger

Bílá, červená a tmavě modrá – barvy, které jsou neoddělitelně spjaté se značkou Tommy Hilfiger. Její kolekce v sobě kombinují sportovní eleganci a městskou pohodu, ať už se jedná o džíny a trička Tommy Hilfiger, nebo spodní prádlo. Ženy mohou do svého šatníku zařadit nadčasové dámské kalhotky, tanga a podprsenky Tommy Hilfiger, zatímco na pány tu čekají klasické boxerky, trenky a slipy Tommy Hilfiger.

Spodní prádlo Tommy Hilfiger

Jestliže máte rádi klasiku v novodobém provedení, spodní prádlo Tommy Hilfiger splní vše, co od tohoto kousku oblečení požadujete. Nechybí mu nadčasový design, komfortní střih a samozřejmě ikonická kombinace bílé, červené a modré barvy. Vedle klasického spodního prádla, které tvoří základ každého šatníku, se v naší nabídce vyjímají i dámská tanga a pánské slipy Tommy Hilfiger. A opominout nesmíme ani pyžama Tommy Hilfiger, ve kterých budete usínat jako v bavlnce.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–19 z 19 položek
1–19 z 19 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí