120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
99 % zákazníků doporučuje obchod

Filtry velikostí, značek...

Velikost
Značka
Barva
Dámská tílka

Dámská tílka

V letní sezóně patří pyžamo hluboko do skříně! Až budou teploty dosahovat 30°, oceníte na spaní něco lehkého. Například dámská tílka, která nabízíme jako doplněk klasického spodního prádla. Tím si můžete vybrat z desítky možných variant a k dámskému tílku si pořídit několik kousků spodního prádla. Dámská tílka budou neodolatelné v ...

Dámská tílka

V letní sezóně patří pyžamo hluboko do skříně! Až budou teploty dosahovat 30°, oceníte na spaní něco lehkého. Například dámská tílka, která nabízíme jako doplněk klasického spodního prádla. Tím si můžete vybrat z desítky možných variant a k dámskému tílku si pořídit několik kousků spodního prádla. Dámská tílka budou neodolatelné v kombinaci se všemi druhy kalhotek z naší nabídky. Skvěle vypadají hlavně s dámskými trenýrkami. Pokud chcete zaujmout, volte kombinaci krajkových kalhotek nebo pohodlné dámské spodní prádlo s nohavičkami. Výběr je opravdu bohatý, ale pokud vám bude v nabídce nějaké dámské tílko chybět, neváhejte nás kontaktovat! Pokud to bude možné, do nabídky jej rádi zařadíme.

Dámská tílka nesmí ve vašem šatníku chybět

Pokud hledáte pohodlný kousek oblečení na domácí nošení, ve kterém se budete cítit pohodlně a sexy zároveň, jsou dámská tílka ideální volbou. Nenechte nic náhodě a pořiďte si rovnou více kousků. Unosíte je po celý rok! Už máte vybráno? Koukněte na Trenyrkarna.cz a omrkněte celou naši nabídku! 

Zobrazit

Dámská tílka Počet produktů: 37

Od nejlevnějšího

Od nejdražšího

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 37 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 37 položek